Oregon

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Oregon parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Oregon

Jis riboja į vakarus su Ramiojo vandenyno, į šiaurę su Vašingtonu, į pietus su Kalifornija, į rytus su Aidahu ir į pietryčius su Nevada.

Oregonas yra Amerikos pakrantės valstybė Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų dalyje. Jis garsėja savo kraštovaizdžių įvairove, įskaitant miškus, kalnus, ūkius ir paplūdimius. Portlando miestas yra žinomas dėl savo ekscentriškos avangardo kultūros ir yra garsių kavinių, parduotuvių, restoranų, kuriuose yra nulinės mylios ir mažos alaus daryklos.

Jei jus domina pirkti parduodamą turtą Oregon, turėtum žinoti kažką apie savo nekilnojamojo turto rinkos situaciją.

Oregone šiuo metu yra daugiau pirkėjų nei pardavėjai nekilnojamojo turto rinkoje ir, nors tai gali apsunkinti pirkėjų tinkamų pirkėjų paiešką, tai padėjo pardavėjams greitai uždaryti sandorį ir gauti pageidaujamą galutinę pardavimo kainą, kiek pirkėjai konkuruoja dėl savo namų.

Portlande yra mažiau namų rinkoje ir mažiau pasiūlymų. Tai reiškia, kad turimų namų sumažėjimas turės tokį pat teigiamą poveikį Portlando pardavėjų rinkai.

Pastaraisiais metais, jei potencialiems pirkėjams būtų pasiūlyta keletą pasiūlymų dėl vieno nekilnojamojo turto, kurį Oregon gali parduoti, būtų bent 20 ar daugiau pasiūlymų. Šiandien šis skaičius sumažėjo iki maždaug dviejų ar trijų skirtingų pasiūlymų dėl didelės paklausos namų zonoje.

Būsto pirkėjų perspektyvos pirmą kartą nėra tokios drąsios, kaip atrodo. Populiariausi miestai, tokie kaip Beaverton ir Canby, yra puiki vieta ieškoti nebrangių pagrindinių namų. Taigi, jie gali būti įdomi vieta ieškant nekilnojamojo turto pardavimo Oregon

Pardavimų kainos namams 2017 m. Gali būti nustatytos įrašus, tačiau klestinčios rinkos iškėlė kai kuriuos klausimus apie Oregono nekilnojamojo turto rinkos ribas.

Nors tai ir toliau gali būti pardavėjų rinka, ji nėra tokia stipri, kaip ir 2017 m. Todėl potencialiems pirkėjams puikus laikas judėti aplinką ir pirkti namus, ypač jei jie yra pirmą kartą namuose pirkėjas.

Vidutinė "Lane County" namų pardavimo kaina padidėjo 9,6% nuo 2016 iki 2017 m., Vidutiniškai 287 900 USD. Praėjusiais metais vidutinė pardavimo kaina viršijo 265 300 dolerių.

Vidutinė pardavimo kaina Florencijoje, Oregono rajone, padidėjo 6%. Dauguma nekilnojamojo turto ekspertų sako, kad jie nesitiki, kad vidutinė namų pardavimo kaina iki 2018 m. Padidės daugiau nei 9%.

Lane apygarda matė nekilnojamojo turto rinkos augimą nuo 2012 m. Nuosmukio. Pastatų kainos per pastaruosius penkerius metus išaugo. Taigi "Lane County" nėra tinkamas miestas ieškoti nuosavybės, parduodamos Oregonoje.

2018 m. Oregone namų vertė nuo 2017 m. Padidėjo iki 8,8%, o vidaus vertybės turėtų išaugti iki 3,3% iki 2019 m.

Miestai su brangiausiais namų pardavimais yra Portland, Bend, Beaverton, Hillsboro ir Gresham. Laimei, yra ir gerų variantų pradinio lygio namuose tokiuose miestuose kaip Springfildas ir Salemas.

 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB